Zasklení balkónů a lodžií

  Zasklení balkonu stejně tak jako zasklení lodžie rozšiřuje užitnou plochu bytu a přirozeně zvyšuje komfort bydlení. Zasklení balkonu i zasklení lodžie dává také vzniknout prostoru, jenž slouží zároveň jako ochrana proti hluku, prachu, exhalacím, dešti a extrémním teplotám. Zasklení lodžie představuje rovněž úsporu nákladů na vytápění bytu. Společnost ALUMISTR je výrobcem obou typů zasklívacích systémů pro zasklení balkonu i zasklení lodžie – rámového a bezrámového. Při využití bezpečnostního skla a uzamykatelné varianty zasklení balkonu a zasklení lodžie, slouží zasklení také jako účinná překážka proti vloupání.

  AluPlus - rámový zasklívací systém

  Fotogalerie

  Detaily

  Zasklení balkónů a lodžií, AluPlus: možnosti provedení

   

  Jde o systém zasklení balkonu nebo zasklení lodžie, kdy je hliníkový rám osazen sklem o tloušťce 4 – 6 mm nebo izolačním dvojsklem o tloušťce 16 mm. Způsob otevírání je posuvný a to ve variantách 2-dílné, 3-dílné, 4-dílné nebo 5-dílné posuvné stěny. Ovládání je velmi jednoduché a provoz téměř bezúdržbový. Systém AluPLus pro zasklení balkonu je použitelný i pro zasklení lodžie a montuje se rychle a bezpečně bez použití lešení či lávky. Více informací o systému AluPlus

   

  AluCombi - rámový zasklívací systém

  Zasklení balkónů a lodžií, AluCombi: možnosti provedení

  Detaily

   

  Provedení a možnosti výplní tohoto systému zasklívání balkonů a zasklení lodžií se shodují s rámovým systémem AluPlus. Liší se tvarem vertikálních profilů, které jsou robustnější a tužší předurčené do vyšších stavebních otvorů. Tyto profily zároveň slouží jako madlo po celé své délce. Více informací o systému AluCombi - sytému pro zasklení balkonu nebo zasklení lodžie.

   

  AluFlexi - rámový zasklívací systém

  Systémové řešení vychází z rámového systému AluPlus. Hlavním rozdílem tohoto sytému pro zasklení balkonu a zasklení lodžie je způsob uchycení křídla a typ kolejnice v horní části. Největší výhodou tohoto systému je snadné vyrovnání nerovností konstrukcí až do 50mm. Více informaci o systému AluFlexi-rámový - systému pro zasklívání balkonů nebo zasklení lodžií.

   

   

  AluVista - bezrámový zasklívací systém

  Zasklení balkónů a lodžií, AluVista: možnosti provedení

  Detaily

   

  Zasklívací systém zasklívání balkonů a zasklení lodžií bez svislých hliníkových dělících rámů. Křídla z čirého bezpečnostního skla o toušťce 6 mm jsou zajištěna vždy na horní a spodní části plastovými dílci, které umožňují posun křídel ve vodících kolejnicích. Způsob otevírání umožňuje bezpečné a pohodlné mytí z prostoru lodžie či balkónu. Více informací o systému AluVista.

   

  AluVerso - bezrámový zasklívací systém

  Zasklení balkónů a lodžií, AluVerso: možnosti provedení

  Detaily

   

   

  Systémové řešení vychází z bezrámového systému AluVista. Liší se ve způsobu uchycení skel a výšce kolejnice. Systém zasklívání balkonů nebo zasklení lodžií AluVerso je určen především pro řešení atypických tvarů balkónů a lodžií. Hlavní předností systému AluVerso je možnost totálního otevření zasklené plochy balkónu. Více informací o systému AluVerso.

   

  AluFlexi - bazrámový zasklívací systém

  Systém je téměř shodný se systémem AluFlexi-rámový. Základem AluFlexi-bezrámový je využití čirého kaleného skla o tloušťce 6mm, díky jehož speciálnímu uchycení zde nejsou vertikální profily. Absenci vertikálních profilů zde nahrazuje silikonové těsnění. Samotný systém zasklení balkonu a zasklení lodžie, pak budí dojem jednolité skleněné plochy. Více informaci o systému AluFlexi-bezrámový.
   
  Velux....

  Napište nám
  Pavel Jošt - sídlo firmy
   
   Ulice:  Třibřichy 77
   Město:  Chrudim

   PSČ:   537 01

  IČO: 49808419
  DIČ: CZ7103283143

   Mobil:  +420 604 288 428
   Mobil:  +420 724 169 129

   E-mail: paveljost@seznam.cz

  MAPA: SÍDLO FIRMY

   


  Další naše pobočky naleznete ve městech:

  • Pardubice
  • Holice
  • Nový Bydžov
  • Hradec Králové
  • Jablonec nad Nisou
  • Turnov
  Jsme na facebooku :-)

  Akční nabídka

      Horizontální žaluzie

  vhodné do všech oken

  - ovládané šňůrkou a pevným táhlem, provedení standart a celostínící

              Vzorník AL lamel horizontálních žaluzií.

  Co možná nevíte!

         Látkové rolety

  Látkové rolety mají široké možnosti použití v interiérech s důrazem kladeným na estetické i funkční využití. Látkové rolety výborně doplňují Vaši domácnost, pracoviště a skvěle vystihují a umocňují význam prostředí. Pokud hledáte plně funkční interiérové stínidlo, které úspěšně plní svoji funkci, a které i výborně vypadá, pak látkové rolety jsou pro Vás naprostým řešením, které uspokojí Vaše požadavky.

  STANDARD - před okenní otvory
  - ovládání ruční kuličkovým řetízkem
  - ovládání motorem na ruční spínač
  - ovládání motorem na dálku

  LUX - na okenní křídla
  - ovládání ruční kuličkovým řetízkem

  STŘEŠNÍ - do střešních oken
  - ovládání ruční

             Textilní roleta do střešního okna.

  VELUX

  ZAJISTÍME VÁM PRODEJ I MONTÁŽ VÝROBKŮ ZNAČKY VELUX

  Anketa

  Plánujete renovaci Vašeho interieru

  Celkem hlasů: 36250
  Reklama